Länkar Forum
Bild   Ekonomiskt! Tillbaka
Kommentarer 5 kommentarer, 5414 klick.

Raderar...
Doedsknark, Donator 2022-06-22 01:19 | #1
det finns ju surdegslevain och bregott hemma det är allt som behövs.
Shawaam, Donator 2022-06-22 07:52 | #2
Beroende på vad man köper så är det ju sällan såååå mycket dyrare med färdigmat. Frysta rätter är väl drygt 10-20 kronor dyrare per portion i snitt och med tanke på att jag då helt slipper laga mat samt diska och städa så är det definitivt värt de kronorna.
Bakke, Donator 2022-06-22 13:46 | #3
Det är typ så här jag resonerar :P Blir dyrt sen när kidsen är äldre.
lilljansson, Donator 2022-06-22 15:35 | #4
hemmalagat smakar fan bäst i alla lägen.
arle, Donator 2022-06-22 18:07 | #5
Vet många som gör så där. Också ofta dom som klagar på lönen mest.

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera,
registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.


Copyright Existenz - All rights reserved.
Det tog 0.008094 sekunder för 5 ninjor att ha ihjäl 8 samurajer!


Donera Mera!