|
 Raderar...
Mineur, Donator
#2 känns ju lite märkligt att kasta sig in i en vild diskussion men en snubbe du aldrig har sett tidigare
intel, Donator
#2 Psych0naut: Det verkar så.
#3 Mineur: Känns lite märkligt i början men senare blir stämningen helt ok för att du ska kunna slänga in en ointressant kommentar och förstöra stämningen igen.
Calle95, Donator
#4 intel: #3 Mineur: #2 Psych0naut: #1 addelini: Ni suger alla fet get pung med majonäs och boston gurka på. ÄÄÄÄÄH... skoja ju bara grabbar! Utan boston gurka :)
kjyhan, Donator
Tipsa denna för några veckor sedan lol
jORKaaN, Donator
Nejnej, inga problem
zusen, Donator
#2 Psych0naut: För mig är det iaf så att jag inte bryr mig ett skit om vem personen är eller vad han/hon säger för att jag inte känner denne =) Så man står där "awkwardly" och tyst.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|