Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Chabo, Donator
ja, lätta på gasen och högre växel så löser det sig... idioter som inte kan köra.
garderob, Donator
herregud... varför inte använda mindre gas...
Brunfis, Donator
#2 garderob: mindre gas och mer bensin
Jayfool, Donator
påminner mig om den gången jag hälpte en kärring rund 45år. Hon satt fast i all snö men sin fina bil och jag kom vandrande ifrån tåget. Jag hoppar ner i snö drivan framför hennes bil och pushar rätt rejält för att få henne loss. Efter ca 5-10min så kom hon loss och körde där ifrån utan att säga tack eller dylikt. Jag var helt ner frysen om fötterna efter det! :-/ Kommer aldrig hjälpa en människa i nöd o lust igen. :(
casadei, Donator
hade varit bättre om det fanns lite medmänniska i killen... och gick ut och hjälpa till
Denkan4Sure, Donator
#4 Jayfool: Lider med dig, inte alltid så kul att vara våldtäktsman :/
Bahamas, Donator
#4 Jayfool: Inte ens en avsugning? Fyfan för henne! Stackars dina fötter :(
nikke3D, Donator
#4 Jayfool: haha varför ens hjälpa en sn000000b kärring :/ dom måste få lära sig att klara av de "svåra hinder" i livet vettu!
Fronix, Donator
Varför köper man en sådan bil och sen inte vet hur man tar sig ur en snödriva? Bara för att den är fyrhjulsdriven är den inte immun mot snö..
Ztrife, Donator
#4 Jayfool: Hon hade väl bråttom och inte tid att tacka pöbeln. Fan vad otacksamt.
Una, Donator
#5 casadei: I helvete att man går ut till honom när han är så arg. Jag hade iaf. inte gjort det :P
irre, Donator
#4 Jayfool, egentligen så skulle hon backa men växeln gick inte i. Tillslut gav hon upp och körde fram och upp på trottoaren.
Coneville, Donator
Yeeeee.....He made it. He made it.
Pluppen1337, Donator
#5 casadei: Hade killen inte varit en idiot hade han lagt i en högre växel/backen och kört långsamt och säkert ut. Kommit loss ur betydligt värre situationer många ggr.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|