Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
mackan331, Donator
7000:- i timmen? what the fuck, bajsar hon guld som man får ta eller?
homosapie, Donator
Varför inte dra en ''vi kanske kan lösa detta på nå annat sätt?'' i slutet. Vore klockrent!
Tuggben, Surgubbe
Han skrämde nog upp henne på ett eller fler sätt--- i USA är det ju olagligt för en "undercover"-att säga att han är undercoversnut om de frågar, så det här var nog uppgjort, men ändå...
WannabeNoob, Donator
#3 Tuggben: jag tror nog att dom får säga att de är poliser när dom arresterar folk, annars tror bovarna att de blir tagna av civila
F10w, Donator
#4 WannabeNoob: -_-
ah3ad, Donator
Folk har missuppfattat det här med att man måste säga om man är polis, annars "gills det inte". Hade det varit så, kunde man göra vad som helst, så länge man frågade först.
Det kan gå som brottsprovokation, men det är ganska tillåtet i USA om det görs på rätt sätt. Det är värre i Sverige, även om det börjar bli mer och mer tillåtet här också!
Annars skulle ju inte poliser få låtsas vara minderåriga på pedo-chattar etc! De beställer även narkotika via nätet för att kunna samla bevis nu för tiden!
Tycker dock att de kunde blurrat tjejens ansikte! :/
Raphner, Donator
Brottsprovokation är så jävla sjukt imo.
x1ofdewm, Donator
mackan331's kommentar var det roligaste jag läst på länge.
Caliber, Donator
Om detta inte är uppgjort så borde dom hitta samma tjej och använda en annan kille som blir lite sur för att hon inte sluta :D
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|