Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
hagganboy, Donator
Haha härliga poliser.
"300 spänn? Okej, du kan få en halv Greta"
Chosal, Donator
Som innan är det taget från någon amerikansk prankster. Det som skiljde detta åt var väl att Greta inte symboliserar nånting "fyndigt". Sämsta videon hittills tror jag. 1 av 5 toast
exPLISIVIA, Donator
#2 Chosal: "Whaan whaa, de kopierade någon" Som de sa i South Park "SIMPSONS DID IT" Varför klaga på att de tar idén från någon alla. Måste ALLT vara 100% unikt? Då tycker jag synd om dig, då ditt nick är långt ifrån unikt
motherbrain, Donator
Skulle snarare säga natthumor, om det ens kan klassas som det
Chosal, Donator
#3 exPLISIVIA: Haha, mitt nick är faktiskt ganska unikt. Visst, nån har gjort allt. Men att kopiera EXAKT samma grej, gång efter gång. Det blir ganska drygt, tycker du inte det? Det dröjer 1-3 veckor, sen gör STHLMpanda nästan identiska pranks.
Allting behöver inte vara "100%" unikt, men när det är 1% unikt, då kan det väl diskuteras. Den enda skillnaden är väl att det utspelas i olika länder, framför olika människor.
NuFFe, Donator
#2 Chosal: Chosal är ett efternamn, så är det så unikt som du tror? ;)
Chosal, Donator
#6 NuFFe: Inte för att det spelar någon stor roll för mig, men det visste jag inte. Det finns iallafall ingen i Sverige med efternamnet "Chosal". Så det kan ju inte vara så vanligt
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|