Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Svensken, Donator
bästa jag sett i hela mitt liv
NuFFe, Donator
eller någon av hennes föräldrar som säger åt henne att göra det medans de filmer, "låt oss fixa views :D"
Chosal, Donator
Ungen var nästan lika irriterande som han var.
motherbrain, Donator
Skulle vara en väldigt stolt farsa om det där var min dotter, får nästan en liten tår i ögat! :D
Kristna människor är orsaken till att folk svälter här i världen eftersom dem är emot och har stoppat genetiska modifieringar av växter som vi skulle kunnat ha använt till att mata HELA våran befolkning på jorden.
Kort sagt; Kristendomen är anledningen till att folk svälter i världen fortfarande.
dremdrem, Donator
#5 motherbrain // Är inget fan av kristendomen personligen men det där var fanimig det dummaste jag läst xD
glooow, Donator
#5 motherbrain: hahaha va?
Inlägget är borttaget
RoRo, Donator
#5 motherbrain: hahahahahhahahahahhahahahah
jag önska helt ärligt att de du sa var sant då GMOs är osäkra och vi är i princip försöks kaniner till "corporate murica" då forskning kring bieffekter i längden finns det väldigt lite av och de flesta lutar mot sjukdomar.
zusen, Donator
#5 motherbrain: Pengar är iofs skälet till varför folk svälter.
Mad Max, Donator
#3 Eller så är det djävulen i flickan :E
Riiw, Donator
#10 RoRo: Tror dock att GMO är nödvändigt i framtiden för att kunna producera nog mycket mat för alla människor i världen som ökar rejält
Sen är det väl sant att i dags läget är det inte alltid så hälsosamt så det behövs mer forskning kring det för att göra det säkrare
gittan, Donator
#5 motherbrain: Haha, mannen vi behöver inte gmo för att föda hela jorden... jävla tölp.
Bajzer, Donator
Korrekt beteende!
Desmond194, Donator
Om ni inte fattar att motherbrain trollar så kan ni skjuta er själva...
larry, Donator
Tänk så annorlunda tongångarna här i kommentarstråden hade varit om det var en SD:are istället för bibelkramare som stått där.
motherbrain, Donator
Märks att folk på existenz inte är så pålästa eller väldigt unga, sorgligt, fast samtidigt lite gulligt!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|