Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
SleepDog, Donator
Alla deras videos är grymma! Sköna snubbar
Inlägget är borttaget
tommytola, Donator
Föreslår denna video från dem, riktigt gryma snubbar! https://www.youtube.com/watch?v=ibl6SHbq8sY
Macsimon, Donator
var det aktivisterna som fick smaka näve i slutet?
Roevbetan, Donator
Var ju fan dom som kom som fick smaka näve tycker jag men.
myntti, Donator
Hade varit roligare om dom gjort det för en bättre sak.
mattin, Donator
#8 myntti: Fast att en sånhär småsak kan blåsas upp sådär är också intressant. Om det nu är hela sanningen.
henkehenke2010, Donator
att trycka massa stickers på framrutorna på bilar är väl inte att ge trafikanterna en tankeställare, eller är jag fel ute?
lucifer579, Donator
#10 henkehenke2010: Tankeställare... men det är ju ett klart budskap iallafall. Ge fan i att köra på cykelbanor och trottoarer. Det sjukaste i sammanhanget tycker jag snarare är de personerna som de låter gå. "Aj då, jag backar - men jag kör här imorrn igen". Det är så märkligt att det ens förekommer, kör de på cykelbanorna i indien? (kanske inte finns så många iofs).
Reginald, Donator
Vilka idioter...aktivister??
Det är mycket som är fel på världen och samhället men att folk parkerar taskigt är en jvla fis i rymden. Jag fattar om man parkerar mitt i vägen och blockerar trafik osv.
Men att bara parkera där man "inte får parkera" är ett löjligt brott för att få in mer pengar till stadskassan.
Ni som tycker detta är "rätt" borde ta er en tankeställare
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
danielio, Donator
#12 Reginald: Det är du som inte ser helheten, för hade alla tagit sig friheten att parkera hur de ville, hur många tror du inte hade fastnat för någon hade parkerat in deras bilar. Och hur många konflikter det hade skapat (kanske tillochmed slagsmål). Och mer för poliser att rycka på, som egentligen är helt onödigt.
Trafiken hade kunnat stanna upp pga av någon idiot som ställt sig idiotiskt. För han skulle in och ha ett packet ciggaretter, oj där kom en ambulans med en döende person i! Tyvärr hann inte ambulansen till sjukhuset pga en parkerad bil som vart illa parkerat.. patienten dog.
Nåväl, bättre lycka nästa gång antar jag!
malta, Donator
"In this Episode things get ugly when the activists try to move a car of the wife of a top-ranking Chechen offical (who later will be fired by the Head of the Chechen Republic Ramzan Kadyrov)."
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|