Länkar Forum
Nyaste länkarna Filmer Bilder Hemsidor Flash Ljud Spel

Film   Medlems dykaräventyr i Mallorca Tillbaka
Kommentarer 8 kommentarer, 2712 klick.

Raderar...
kagel, Donator 2015-08-30 03:13 | #1
Anledningen till att jag donerat pengar, är för att fråga: Varför har ni taggat ner så mycket på alla små spel ni länkat förut? Som att såga ragdoll och så xD!
Mr_Mittens, Donator 2015-08-30 07:28 | #2
#1 kagel: Med tanke på att man ska kommentera innehållet på länken här så är det en väldigt irrelevant fråga.

OT: Det ser faktiskt ut att vara rätt kul. Synd att man är en sån fegis när det gäller djupa vatten :P
Korpen, Donator 2015-08-30 14:38 | #3
Härligt med lite Existenz dykare, kan varmt rekommendera malta! Fantastiskt vatten maffiga vrak och endel grottor! Anchor Diving är ett bra center med svenska instruktörer och guider! Släng gärna ett öga min senaste tripp dit :) https://vimeo.com/135335749
riille, Donator 2015-08-30 14:50 | #4
3# Korpen: Tack för tipset, får se om nästa resa blir till Malta!

Ang. ditt klipp så tror jag att jag redan har sett det för ett tag sedan ;D Har du lagt upp det på dykarna.nu?
m0rphaza, Donator 2015-08-30 15:58 | #5
Ser ju lite små trevligt ut :D Men lite för mycket semesterdykning om man frågar mig :D

Jag föredrar liveaboard resor med feta hajar och bort från turister och grunda rev ;) Det brukar vara dykäventyr om något!

Ett litet tips till de som tänkt fridyka som killen gör i klippet. Ta ur snorkeln ur munnen när du inte är på ytan. Om du deckar eller får blackout för du pushat dig för djupt eller anann anledning så fyller du lungorna med vattnet genom snorkeln på några sekunder!

Inte dykt på Mallorca men kan starkt rekommendera Egypten (Nej det är inte oroligt där, har knappt aldrig varit om man bortser från Kairo)
mumuhammed, Donator 2015-08-30 19:11 | #6
Fan vad läckert, mer sånthär :D
Megarussian, Donator 2015-08-30 22:45 | #7
#4 riille: Trodde du bara spelade cs och hängde på ica
// du vet vem
Roger, Admin, EgenTitel100kr 2015-08-31 00:53 | #8
#1 kagel: Då hade du kunnat frågat på forumet alldeles gratis istället! ;)

Kommer inte in så många tips om det längre tyvärr.

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera,
registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.


Copyright Existenz- All rights reserved.
Det tog 0.005808 sekunder för 6 ninjor att ha ihjäl 8 samurajer!


Donera Mera! Ghoul