Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
swedz, Donator
Skäms så grovt att vara Göteborgare när man ser så många kommunister på gatan...
olala, Donator
#1 swedz: Är du borgarsvin?
Psych0naut, Donator
Det hade ju dock varit bra mycket lättare med en avbitartång.
Mad Max, Donator
#3 Psych0naut: Lycka till med din avbitare du. Själv hade jag valt en bultsax. F.ö vilket äckligt beteende att ställa sig och smygfilma som killen där gjorde.
MartZink, Donator
Om man ser nån sno en cykel, ska man sänka honom/henne eller ska man typ bara ta bild och ringa polisen?
Psych0naut, Donator
#4 Mad Max: Så länge det är tvinnat vajerlås så går det alldeles utmärkt. Det fick jag göra på min egen cykel när låset kärvat.
swedz, Donator
#2 olala: De vet du
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#1 swedz: #2 olala: Inte relevant med länken!
Dackeboi, Donator
Fyfan för människor som står och filmar, äckliga jävla svin!
zokan, Donator
#4 Mad Max: Ta en grov pinne, för in den i mitten så att låset går runt pinnen. Sen är det bara att börja snurra så kommer låset att slitas sönder på nolltid.
Megamisama, Donator
#5 MartZink: Han står med en såg, så att konfrontera honom är en risk. Därför tar man sats och hoppar in i honom (om man är lika stor som jag iaf), håller ner honom samtidigt som man ringer polisen. Om det är prank eller liknande får han skylla sig själv.
dr4g0n_sl4y3r, Donator
#11 Megamisama: Det kan ju också vara ens egen cykel som man tappat bort nyckeln till, måste inte vara ett prank. Då är man ju en idiot som tacklat människan och ringt polisen
Megamisama, Donator
#12 dr4g0n_sl4y3r: Idiot eller väldigt manlig? Måste ju få utlopp för mitt testosteron någonstans.
MartZink, Donator
#11 Megamisama: Bra tips, tack!
iamawesome, Donator
Kan ju varit så att någon ringde polisen, men att de inte hann dit på 3 minuter :D
Havocboy, Donator
Jag hade med mig en bultsax när jag skulle klippa upp min cykel i centrala västerås, mitt på torget där typ det är som mest folk.
Kom fram en tjej och flinade lite och frågade om det va min cykel eller om hon skulle ringa polisen, sa att det va min cykel och att jag hade tappat bort nyckeln (vilket var sant) och sedan gick hon bara vidare!
KoMaT, Donator
Har en polare som öppna ett bygellås med avbitare och skiftnyckel. Tog 30 min men han fick upp det.
jägarn, Donator
#5 MartZink: I ditt fall skulle jag nog ringa polisen.
Inlägget är borttaget
FireWaia, Donator
Vad ska man göra? Ringa snuten? Då är han mil bort, och fråga? Ja han lär ju inte direkt säga att han stjäl den.
osonovic, Donator
Jävla Göteborgare inget civilkurage alls!!!
snorpojken, Donator
Hade varit kul att se om folket hade reagerat annorlunda om det hade varit en invandrare.
Drillpek, Donator
dem flesta billiga lås kan man ju bara rycka upp ju
Freeyourmind, Donator
Vad man gör? inte ett skit not my fucking problem.
jägarn, Donator
#22 snorpojken: Det tror jag dock inte. Sverige är ett av dom minst rasistiska länderna i världen.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|