Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Session13, Donator
Hahaha, fan vad glad jag blir när jag ser klippen med honom som dyker upp här! :D
RobWobwob, Donator
oh fyfan va töntingt. Cringe. Hoppas det är skådespeleriet
nagelbitarn, Donator
#3 RobWobwob: När du ser honom slåss kommer du nog inte tycka att det är töntigt.
Megamisama, Donator
#4 nagelbitarn: Jo. Det finns tuffa fighters och det finns fighters som har mentalitet av en tonåring, vilket inte är coolt någonstans. Sen hur han är i fight är irrelevant.
nagelbitarn, Donator
#5 Megamisama: Det är inte irrelevant, han har vunnit fighten mentalt redan innan de går in för att fightas. Jag gissar att du inte har sett mycket med McGregor mer än dessa videor där han kaxar. Han skapar hype för matcherna + gör motståndarna rädda. På andra intervjuer är han ofta mycket lugnare och mer sansad, fortfarande enormt självsäker, men han har fog för det. Han vinner varje match, han vinner varje match i RONDEN han säger att han ska vinna den i, och han säger hur matchen kommer att avslutas. Han är fruktansvärt smart, McGregor.
rasmus93, Donator
Han har övertaget genom att vara som han är. Otroligt kaxig och självsäker och motståndarna hans vet det. Man kan ju iallafall säga att det inte höjer deras självkänsla iallafall.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|