Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
algot, Donator
den skulle man vilja testa!
beach, Donator
Come to daddy
jockepic, Donator
Framtidsplan: köpt triss. vinn. köp ett sådant system. pwna.
poxi, Donator
kul att gångplattan har blivit så stor när man såg delar av konstruktionsprocessen av den i våras under praon på MSE :)
proxi, Donator
Ja då kanske mannarna i grönt slutar springa i SIB annläggnig och träna SIB.
Twilboi, Donator
ah eller så vill vi inte att folk ska börja springa runt i en sånhär.. paintball gevären lär inte alls vara grunden till hundratals och hundratals fler sniper idioter? :) elleeeer?
rovkladd, Donator
Det ser ju askul ut ^^ Vore mycket vackert att få pröva nåt sånt en gång xD
salitjof, Donator
Så jävla fett, hängde på enterbf3 till videon släpptes.
Hunti, Donator
gjord i sverige :D
beach, Donator
#9 Twilboi: Får jag fråga vad du menar?
danne1985, Donator
paintball markörerna gör inte så ont att bli träffad utav :D spelar sj varje söndag å d går att ställa ner trycket i dem så att dom inte skjuter så hårt :D
ollonqvist, Donator
#18 danne1985:plus att med de skydden hon har där så är den smärtan nog nästan lika med noll
Twilboi, Donator
#16 beach: Att folk blir så inne och "rädda" av gevären att fler och fler lär sätta sig och campa :) hatar redan de 70% som inte klarar springa runt och skjuta samtidigt utan väljer att lägga sig på ett ställe under hela kartans gång :)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|