Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
nanoo94, Donator
Det ser ut som att roboten skickar iväg nån slags eld? Är det för att antända bomben med flit eller ser det bara så ut?
TurD, Uppdaterare, Donator
#1 nanoo94: det luktar ganska fakeNgay
mrpeters, Donator
#2 TurD: De detonerar bomber med flit så länge de har säkrat området, dessa verkar dock inte spärra av och säkra på något långt avstånd :P
Sanctuary, Finansfjant
Det är i Israel, och de tar inte speciellt lätt på lämnade väskor på offentliga ställen där nere.
FireWaia, Donator
Hahaha, bombroboten är ju fan en jävla kärra med en sån där säkerhetskamera som de säkert slitit ner från nån vägg, så tjusigt! Ja det är fake, i den mån ett skämt är fake.
st0ffe93, Donator
hade typ en sån robot på min skola när jag gick i 9an, någon som hade lämnat in en "bomb" på rektorns kontor, han hivade ut den genom fönstret och ringde polisen, stod i musiksalen och kunde se roboten när den körde fram till lådan,sen sköt den den typ, ingen av oss va beredda på det så sket ju nästan ner oss. Menmen, slapp lektioner iaf
NuFFe, Donator
varit uppe förut
http://existenz.se/out.php?id=60847
Nayjz, Donator
#7 NuFFe: Nu kände du dig duktig va som tog fram en 10 månaders gammal länk
Ylicow, Donator
Hahaha tire tire tire tire med falsett :D
knowitall, Donator
Litar aldrig på klipp där människan som filmar drar ner kameran i x antal sekunder vid själva huvudmomentet, är så busenkelt att klippa och redigera.
Liiinx, Donator
Den är ju fake. En viral video kampanj för ryggsäcksmärket 'Yak Pak'. Googla det så får ni se.
Torpas, Donator
#1 nanoo94: Bombrobotar brukar skjuta sönder föremål med en vattenstråle med galet tryck om jag inte missminner mig.
indianen, Donator
Tycker "polisen" har väldigt snygga skor. Tror dom säkert är riktigt bra att ha inom hans yrke
Inlägget är borttaget
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|