Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
mackan331, Donator
fyfan, lite känner man ju för grabben, att ens dröm är så nära och helt plötsligt tar slut.
dareaper, Donator
hmm..kan inte vart så smart trots allt
klainer, Donator
många hade tagit den lätta vägen, om de satt i hans sits.
lokett, Donator
Stackars jävel... Men han verkar ju ta det så mycket bättre än de flesta skulle gjort, och ser på den ljusa sidan.
Förtår dock inte riktigt varför han blev utkastad ur flygvapnet bara för att han runkar i webcam? Jag hade förstått om han vore en högtrankad representant, men som jag förstod det så undergick han bara träning för att bli pilot.
exPLISIVIA, Donator
#4 lokett: Eller hur, men 'Murica... nuff said
fireballjim, Donator
#4 lokett: USA ser ju sina militärer som gudar och när man avancerar i Navy/Air Force så blir man uldra god typ... Skämt å sido. Klart att man inte kan åka dit för något om man ska avancera i sådana yrken.
ghponken, Donator
TL:DW seriöst någon som kan summera?
Brüno, Donator
#7 ghponken: Snubben hade gått pilotprogrammet eller något sådant på college och han höll på att utbilda sig till stridspilot inom amerikanska flygvapnet. När han hade studerat klart så var han skyldig 90 papp i studielån och han hade 6 månader på sig att börja betala (dvs fixa jobb). Hans cod-stream drog inte in tillräckligt med pengar så han gick med i en sida där han runkade i webcam och fick pröjs för det. Det kom ut och han fick inte längre bli stridspilot och hans twitter och facebook etc blev trakasserade typ.
empish123, Donator
#8 Brüno: 90000$ är det, vilket blir mycket mycket mer
Eavo, Donator
Jaha så han visade hela sig själv i cam? Ja det var ju jävligt dumt..Som andra sagt, han tar det ju bra och det är ju bara att göra det bästa av situationen.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|