Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
kooin, Donator
Undrar vad som hade hänt om Hitler blev mördad, skulle det bli ett större helvete? Med så många följare kanske en ännu mörkare sida hade väcks.
Krullet, Donator
#1 kooin: Tror det var britterna som hade en plan att låta en prickskytt skuta Hitler, men dom banga på den iden för att dom var rädda att nån som visste vad han gjorde skulle ta över
Jamie, Donator
#2 Krullet: Ta om det där igen?
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#2 Krullet: Dagens!
Krullet, Donator
#3 Megamisama: #4 Jamie: #5 Roger: Under kriget så hade britterna en plan att en prickskytt skulle skjuta Hitler när han var vid sitt sommarhem i berchtesgarden, men dom la ner den planen för att Hitler var så inkompetent och så dålig på strategier och om Hitler dog så visste kanske hans efterträdare mer om militära strategier
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|