Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Flapflapflap, Donator
En svart och en kvinna i huvudrollen, dice sikatar på PK och lyckas. Troligen kommer det vara lika tråkigt som bf3 storyn var (inte för att jag spelade igenom det, tröttnade efter 10 min typ när det var så fruktansvärt linjärt och opersonligt. CoD är/var bättre)
Havocboy, Donator
#1 Flapflapflap: Synd du inte spelade klart den, första uppdraget suger det håller jag med om, det blir bättre och bättre.
Ahh gött, på tisdag släpps detta :D Härligt med lite mer manliga spel istället för spel för småbarn (Syftar på Cod och rayman).
Maflam, Donator
Ser fan jävligt tufft ut.
Gör som jag gjorde när BF3 släpptes, skaffar för att ha ett bra krigsspel att lira på tråkiga dagar.
FyFan, Donator
#2 Havocboy: BF4 kommer ut på torsdag i Sverige.
FireWaia, Donator
Om singleplayer är ok, nice bonus, om inte, meeeh. Vem bryr sig.
Daavid1, Donator
#6 Havocboy: Inte för oss svenskar..
USA/Mexico: 29 okt
Sverige: 31 okt
UK: 1 Nov
Men det går dock att aktivera med VPN/proxy tidigare om man nu vill ;)
Havocboy, Donator
#7 Daavid1: Jaha? Står ju " All bf4 release dates below "
sparta4ever, Donator
#8 Havocboy: Personligen ringde jag in till Game idag eftersom jag va otroligt förvirrad med alla datum, de sa att det släpps den 31a i sverige (:
Daavid1, Donator
#8 Havocboy: #9 sparta4ever: Mm i USA, de har publicerat det väldigt dåligt.. Finns en "official" sida med release times någonstans på EAs site som jag nu inte hittar :p
Men det är ändå bara att använda Proxy/VPN för att kringgå det. Dock så funkar bara det om man beställer via Origin eller får spelet tidigare. Så här ser det ut om man loggar in från Thailand.
sparta4ever, Donator
#10 Daavid1: Nej i Sverige så släpps det den 31a.
Daavid1, Donator
#11 sparta4ever: Ja, precis det jag sa I post #7. Men man kommer kunna spela sen 28 trots att releasen är den 31a bgara man aktiverar spelet via VPN/proxy.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|